PEWNE ZWYCIĘSTWO NAD GÓRNIKIEM

• autor: rksgrodziec, 2014-04-09 22:34

W meczu 1/2 finału Pucharu Polski podokręgu sosnowieckiego pokonaliśmy Górnik Piaski 3:1!!

Oba zespoły zagrały w zdecydowanie innych składach niż kilka dni temu w spotkaniu ligowym.Trenerzy dali szanse zawodnikom rezerwowym oraz tym,którzy dotychczas grali mało.Nasi piłkarze nie zawiedli,mieli bardzo dużo sytuacji bramkowych a na boisku zdecydowanie przeważali.Gdyby nie słaba skuteczność wynik mógłby być "dwucyfrowy".Zwycięstwo z takim rywalem mimo tego że nie grał w najsilniejszym składzie bardzo cieszy i daje nadzieje na dobrą grę w kolejnych meczach o stawkę.

W drugim półfinale Sarmacja dopiero w serii rzutów karnych pokonała Tęczę Błedów(1:1 w meczu,4:3 w karnych)

1 Maja w Siewierzu mecz finałowy

RKS Grodziec - Górnik Piaski 3 : 1(1 : 1)

Grosman 24',Bzdręga 75',Wiśniewski 80' - Strojek 26'

RKS:Leśniewski-Wasniewski A,Telega,Bujak,Rumiński,Bochenek(70'Płatek),Wiśniewski,Wołczyk(46'Bzdręga),Kruczek(60'Baran),Grosman(46'Waśniewski D),Koch

Górnik:Rokita-Rzymowski,Piętka,Oberaj,Skrzypek,Malara,Kędzierski,Pieniążek,Kawecki,Strojek,Burczyk

Żółte kartki:Bujak,Rumiński-Burczyk,Rzymowski

Czerwone kartki:Strojek

autor: rks123 2014-04-10 18:49:17

Profil rks123 w Futbolowo Wiadomo wynik idzie w świat. I tu jest akurat zajb....... Natomiast jeżeli chodzi o sam mecz to tak się zastanawiam czy jest w ogóle sens żeby rozgrywać takie mecze. Z wypowiedzi trenera Piasków wynika że przeprowadzili sobie trening, ale myślę że grali jak z juniorami. Po co w ogóle przyjeżdżali na taki mecz skoro zlekceważyli rozgrywki i nasz klub? Z drugiej strony nasi piłkarze grali ambitnie ale mało skutecznie. Przez jakiś czas meczu wyglądało że żadna z drużyn nie chce awansu i już myślałem żeby zakończyć te męki ktoś strzeli sobie bramkę samobójczą. Jednak najważniejsza jest liga. Jedziemy do Rudy Śląskie i muszą być 3 pkt.
DO BOJU RKS !!!!