Ciężki wyjazd do Rudy

• autor: rksgrodziec, 2014-04-09 23:11

W sobotę 12 kwietnia o godz.15:00 czeka nas kolejne trudne spotkanie tym razem z 5.w tabeli Slavią Ruda Śląska.

Ostatniego sierpnia zeszłego roku po bramce Damiana Kocha zremisowaliśmy 1:1.

Zespół z Rudy Śląskiej w IV lidze gra od sezonu 2003/2004 zajmując przeważnie miejsca w środku tabeli.W obecnym sezonie jest na 5.miejscu z dorobkiem 30 punktów.Dotychczas na własnym podwórku Slavia nie spisuje się zbyt dobrze wygrywając tylko jedno spotkanie,remisując trzy i przegrywając pięć.Za to w spotkaniach wyjazdowych zdobywają punkty seryjnie wygrywając aż 7 razy i ani razu nie przegrywając(trzy remisy).W rundzie wiosennej tylko Slavia i Sarmacja nie straciły jeszcze punktu.

W pozostałych spotkaniach lider Górnik Piaski goscić będzie Concordię(4.miejsce),wicelider Grunwald podejmie przedostatni LOT Konopiska(15) , Przyszłość(11) zagra z Gwarkiem(7), Raków(10) z Zielonymi(13) , Sarmacja(3) spotka się z MLKS Woźniki(9) , Pilica(8) z Kamienicą(6) a Wyzwolenie(12) z ostatnim w tabeli Zagłębiakiem(16).