STRACILIŚMY 2 PUNKTY

• autor: rksgrodziec, 2014-04-13 08:48

Tak patrząc na grę trzeba powiedzieć o meczu ze Slavią.

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - RKS GRODZIEC 2 : 2

Spotkanie obie drużyny rozpoczęły z dużym zaangażowaniem.Gospodarze stwarzali groźniejsze sytuacje na początku meczu szczególnie po wznowieniach z autów.W 10.minucie po długim wyrzucie z autu i braku zdecydowania w naszej obronie Slavia objęła prowadzenie po bramce Marcina Nawrata.Już 5 minut później kolejny aut i kolejna bramka stracona tym razem strzałem głową zdobył ją Marcin Met.Przy stanie 2:0 gospodarze cofnęli się do defensywy a nasi zawodnicy przejęli inicjatywę.W 31.minucie po świetnym rozegraniu prawą stroną Daniela Płatka z Marcinem Kondzielnikiem i zagraniu w środek pola karnego gola strzelił Konrad Grosman.Kilka minut później słupek ratował Slavię od utraty kolejnej bramki.W doliczonym czasie I połowy strzał Przemka Wołczyka z rzutu wolnego minimalnie minął bramkę.

Druga część spotkania rozpoczęła się od ataków naszej drużyny.W 55.minucie po długim podaniu ze środka boiska Damian Waśniewski mając na plecach dwóch obrońców zdołał umieścić piłkę w siatce.Od tej pory w szeregach obu drużyn zaczął panować ogromny chaos.Najpierw zawodnik Slavi Łukasz Puschhaus otrzymał 2 żółtą kartkę i opuśćił boisko by parę minut po nim Kamil Bochenek również musiał zejść do szatni.Dopiero w ostatnim kwadransie sytuacja delikatnie się uspokoiła a okazje stwarzane przez naszych zawodników powinny przynieść rezultat bramkowy.Niestety zabrakło troszeczkę szczęścia i opanowania a ten trudny mecz powinniśmy wygrać.

SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - RKS GRODZIEC 2 : 2 (2:1)

Nawrat 10',Met 15' - Koch 31',Waśniewski D.55'

RKS:Stambuła-Płatek(80'Bzdręga),Garczarczyk,Rumiński,Bochenek(69'czerwona kartka),Kardaś,Wołczyk(65'Kruczek),Kondzielnik,Waśniewski D(55'Koch).,Baran,Grosman(80'Bujak)

SLAVIA:Franke-Met,Puschhaus,Rejmanowski M.,Nawrat,Moritz,Kowalik(90'Koseła),Piwczyk,Rejmanowski T.(59'Wawrzyczek),Gancarczyk(58 Zalewski),Szaruga

Żółte kartki:Puschhaus,Moritz(Slavia) - Bochenek(RKS)

Czerwone kartki:Paschhaus(Slavia) - Bochenek(RKS)

autor: RKSiak 2014-04-13 11:56:52

Profil RKSiak w Futbolowo Cieszy każdy punkt zdobyty na wyjeździe. RKS ma bardzo duży potencjał, ale tak jest od dłuższego czasu, że potencjał jest, a do końca go się nie wykorzystuje. Spokojnie drużyna mogła być w czubie tabeli, a walczyć musi o utrzymanie. Głupie błędy powodują, że potem trzeba gonić wynik, a nie zawsze się to udaje. Oby w następnych kolejkach RKS grał jak w meczu z Żarkami przewaga była udokumentowana dobrym wynikiem, a nie cofaniem się lub pogubieniem się w grze.

autor: rks123 2014-04-13 18:45:18

Profil rks123 w Futbolowo Ogólnie wynika z przebiegu meczu jest sprawiedliwy. Pierwsze 20 minut przespaliśmy o dlatego straciliśmy dwie brami. Niezrozumiałe dla mnie dla mnie były decyzje trenera co do zmian: Wiśnia w formie jak nie wiadomo co i po strzelonej bramce jest zmieniony, Wołek dobry mecz i też zmiana chociaż inny bardziej jej potrzebowali. Nie wiem o co chodzi. Wynik mógł być różny, mogliśmy wygrać a także mogliśmy przegrać 3-4 bramkami, jakby zawodnicy Slavii wykorzystali "setki".....