PODSUMOWANIE 21 KOLEJKI

• autor: rksgrodziec, 2014-04-22 18:30

Mamy za sobą Święta oraz 21 kolejkę ligową.Po dotkliwej porażce z Przyszłością Ciochowice czas podsumować pozostałe mecze minionej kolejki.Ekipa naszego najbliższego rywala LOT Konopiska uległa na własnym stadionie Gwarkowi Tarnowskie Góry 0:2 tracąc obie bramki jeszcze w pierwszej połowie spotkania.Wicelider Grunwald Ruda Śląska po zaciętym spotkaniu pokonał Pilicę Koniecpol 3:2.Górnik Piaski pewnie pokonał ostatni Zagłębiak 4:1 umacniając się na fotelu lidera.Sarmacja Będzin traci punkty do czołowej dwójki ulegając na wyjeździe LKS Kamienica Polska 1:2.Zespół rezerw Rakowa Częstochowa pnie się w górę odnosząc 3 zwycięstwo z rzędu a 4 na wiosnę tym razem pokonując MLKS Woźniki 2:0.Concordia ze Slavią podzieliły się punktami strzelając po dwie bramki a Zieloni Żarki,którzy zajmują jedno miejsce wyżej od nas odskoczyli nam już na 6 punktów wygrywając z Wyzwoleniem 3:1.