ZAGRAJMY TO JESZCZE RAZ

• autor: rksgrodziec, 2014-06-05 23:00

Bardzo byśmy chcieli aby w sobotę 7 maja nasi piłkarze powtórzyli wynik z pierwszego spotkania z LKS Kamienica Polska.W meczu rozegranym 2 listopada 2013r. pokonaliśmy rywala spod Częstochowy 2:0 po golach Patryka Rumińskiego oraz Przemysława Wołczyka.Nasz sobotni przeciwnik zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 43 punktów na co składa się 12 zwycięstw oraz 7 remisów,w 9 meczach zespół LKS-u nie zdobywał punktów.Ostatnie trzy spotkania grali dość nierówno remisując z Przyszłością i wysoko ogrywając LOT Konopiska(7:0) przegrali tydzień temu w Tarnowskich Górach z Gwarkiem 2:3.

W zespole z Kamienicy Polskiej gra wielu młodych zawodników,którzy mają za sobą występy w Rakowie Częstochowa.Nie tak dawno bo na początku XXI w.drużyna ta grała w Częstochowskiej B-klasie ale sukcesywnie co kilka sezonów udało jej się piąć do góry.Najlepszym strzelcem zespołu jest Rafał Czerwiński z dorobkiem 10 goli.

autor: rksgrodek 2014-06-08 10:14:50

Profil rksgrodek w Futbolowo Brawo za zwycięstwo w Kamienicy, teraz musimy wygrać u siebie i pozostało czekać na inne wyniki. szkoda że w tej kolejce Gwarek nie zagrał dla nas.