WYMĘCZONE ZWYCIĘSTWO

• autor: rksgrodziec, 2014-06-08 09:48

Nie bez problemów ale udało nam się podtrzymać passę meczów bez porażki.

LKS KAMIENICA POLSKA - RKS GRODZIEC 0 : 1

Upał jaki panował w sobotnie popołudnie na pewno dał się we znaki obu stronom.Sędzia w obu połowach zarządzał krótkie przerwy dając zawodnikom możliwość ochłodzenia się i napicia wody.Już od pierwszego gwizdka widać było,że mecz będzie bardzo ciężki.Gospodarze zdominowali środek pola i starannie rozgrywali piłkę.Nam udało się jednak przeprowadzić kilka kontr.W 12.minucie Adam Baran przedarł się lewą stroną w pole karne i świetnie wyłożył piłkę Damianowi Kochowi,który z bliskiej odległości wpakował ją do bramki rywala.Po zdobytym golu musieliśmy się jednak cofnąć i praktycznie przez całe spotkanie broniliśmy wyniku.LKS miał zdecydowanie większe posiadanie piłki nam natomiast przytrafiało się wiele błędów w jej wyprowadzaniu.

Druga część spotkania wyglądała podobnie.Rywale mimo optycznej przewagi nie potrafili poważniej zagrozić naszej bramce,natomiast nieliczne kontrataki z naszej strony również nie przynosiły rezultatu.Sporo było za to fauli oraz ostrych starć głównie w środkowej części boiska.Sędzia nie szczędził żółtych kartek,co w konsekwencji dla jednego z zawodników LKS-u zakończyło się kartką czerwoną.Mimo gry w przewadze obraz spotkania wiele się nie zmienił a nas najbardziej ucieszył końcowy gwizdek po którym mogliśmy cieszyć się z 3 punktów.

LKS KAMIENICA POLSKA - RKS GRODZIEC 0 :1 (0 :1)

Koch 12'

RKS:Leśniewski -Płatek,Garczarczyk(65'Bujak),Rumiński,Bochenek,Baran,Kondzielnik(80'Grosman),

Kardaś,Wiśniewski(75'Kruczek),Waśniewski D.(90'Waśniewski A.),Koch

Żółte Kartki:Kondzielnik,Garczarczyk,Grosman,Wiśniewski(RKS)

autor: rksgrodek 2014-06-08 21:22:07

Profil rksgrodek w Futbolowo Raków spada do 3 ligi także czy Raków II chce czy nie chce zostanie przesunięty do 5ligi...

autor: RKSiak 2014-06-09 13:09:37

Profil RKSiak w Futbolowo Niem co chwalić dnia przed zachodem słońca, ale wygrana z Koniecpolem i możliwa porażka Żarek z Grunwaldem przesądzi o awansie na 10 miejsce i tym samym raczej utrzymaniem się w lidze. Brawo RKS!!!! 9 meczów bez porażki w tym tylko 2 remisy. W sobotę trzeba przypieczętować utrzymanie.