WYNIKI OSTATNIEJ KOLEJKI

• autor: rksgrodziec, 2014-06-16 18:22

W miniony weekend zakończyliśmy zmagania w sezonie 2013/2014 IV ligi.Trochę spraw się wyjaśniło ale w dalszym ciągu pełen skład naszej grupy w przyszłym sezonie pozostaje niespodzianką.

Mistrzem IV ligi grupy I został zespół GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA.

W meczu 30 kolejki drużyna Grunwaldu pokonała Zielonych Żarki 3:1.Drugi w tabeli Górnik Piaski uległ Slavi Ruda Śląska 2:4 choć przy zwycięstwie "Halemby" nawet 3 punkty nie dałyby mu pierwszej pozycji.Najniższy stopień podium przypadł Sarmacji Będzin,która bezbramkowo zremisowała z Gwarkiem Tarnowskie Góry.Przyszłość Ciochowice mimo zwycięstwa nad Wyzwoleniem Chorzów 3:0 zajęła 4 pozycję.Concordia Knurów pokonała 2:1 LKS Kamienica Polska i uplasowała się na 5 miejscu.LOT Konopiska do przerwy prowadził przed własną publicznością 1:0 z rezerwami Rakowa Częstochowa ale w drugiej połowie częstochowianie pokazali jak się strzela bramki a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1:5.Bardzo ciekawie było w Dąbrowie Górniczej gdzie miejscowy Zagłębiak,który nie miał już nawet szans na opuszczenie ostatniego miejsca utarł nosa ekipie MLKS Woźniki.W doliczonym czasie gry wyrównał na 1:1 przez co drużyna z Woźnik zajęła 13.miejsce i nie może być pewna swojego bytu w IV lidze.