Statystyki drużyny

Aktualności

WYGRANA ZGODNIE Z PLANEM

• autor: rksgrodziec, 2014-07-26 14:09

W kolejnym meczu sparingowym odnieśliśmy kolejne zwycięstwo.Tym razem ze Spartą Katowice 7:2(5:0).

Choć rywal w nadchodzącym sezonie będzie beniaminkiem ligi okręgowej to i tak kilka razy zaskoczył naszych zawodników.Mimo iż pierwsza połowa była wybitnie pod nasze dyktando (5:0 do przerwy)to już w drugiej części gra trochę siadła.Na szczęście była to tylko gra kontrolna a trener jak i zawodnicy na pewno wyciągnęli kilka wniosków.

Bramki dla RKS w tym spotkaniu zdobywali:Patryk Rumiński(z rzutu karnego),Damian Waśniewski,Kamil Bochenek,Adam Baran oraz trzy bramki zawodnicy testowani.

Już w najbliższych dniach okaże się czy zawodnicy testowani zagrają w Grodźcu w nadchodzącym sezonie.Pełna kadra,którą będzie miał do dyspozycji trener Sebastian Gzyl powinna być ustalona do końca lipca.