OBY TAK DALEJ

• autor: rksgrodziec, 2014-08-25 17:06

Jeszcze mamy w pamięci sobotnie spotkanie z Unią w Ząbkowicach a już w środę na własnym stadionie podejmować będziemy zespół rezerw Rakowa Częstochowa.

Nikt nie spodziewał się,że po 3 kolejkach będziemy wiceliderem tabeli,ale teraz trzeba racjonalnie podejść do następnego spotkania.A rywal będzie bardzo wymagający.Drużyna z Częstochowy słynie ze swoich wychowanków z których najsłynniejsi to Jakub Błaszczykowski,Jerzy Brzęczek(obecny trener pierwszego zespołu),Jacek Magiera czy Mateusz Zachara.Wielu młodych piłkarzy tego zespołu właśnie w rezerwach nabiera doświadczenia i ogrania aby później walczyć o miejsce w pierwszej drużynie.

W obecnym sezonie Raków II Częstochowa zdobył 4 punkty mając na koncie 1 zwycięstwo,1 remis i 1 porażkę(bramki 8-6),w ostatnim meczu z Sarmacją Będzin.Mecz ten miał bardzo ciekawy przebieg bowiem będzinianie prowadzili nawet 3:1,po czym Raków doprowadził do remisu by ostatecznie przegrać po bramce z rzutu karnego w doliczonym czasie gry.O tym jak częstochowianie potrafią odwrócić losy spotkania pamiętamy doskonale ze starcia w zeszłym sezonie kiedy to prowadząc 2:0(po bramkach Przemysława Wołczyka i Patryka Rumińskiego) przegraliśmy 2:4.

MIEJMY NADZIEJĘ,ŻE TYM RAZEM TO MY BĘDZIEMY GÓRĄ I PRZYJDZIE NAM SIĘ CIESZYĆ Z KOLEJNYCH PUNKTÓW.