WSTYD

• autor: rksgrodziec, 2014-09-27 23:20

To chyba najczęstsze słowo jakie udało się usłyszeć z ust kibiców po dzisiejszym meczu.Zresztą nie po raz pierwszy w tym sezonie.

SARMACJA BĘDZIN - RKS GRODZIEC 5 : 0

Zaczęło się spokojnie,bez specjalnej presji z żadnej ze stron.Jednak już w 12.minucie jedna z pierwszych poważniejszych akcji gospodarzy zakończyła się bramką.Wynik otworzył Piotr Andrzejewski.Kilka minut później po rzucie wolnym wykonywanym przez Adriana Kardasia spory kiks przytrafił się bramkarzowi Sarmacji Marcinowi Kaweckiemu,któremu piłka wyślizgnęła się z rąk i trafiła w poprzeczkę.Niedługo potem Kawecki faulował w polu karnym Adama Barana za co sędzia podyktował rzut karny jednak golkiper nie ujrzał nawet żółtej kartki.Do jedenastki podszedł Adrian Kardaś niestety uderzył zbyt lekko i bramkarz obronił jego strzał.W odpowiedzi na te dwie akcje z naszej strony "Sarmaci" przycisnęli.Najpierw trafili w poprzeczkę a chwilę później Michał Skórski podwyższył na 2:0 pewnie wykonując rzut karny.

Druga połowa była już zupełnie pod dyktando gospodarzy.Nam co chwila przydarzały się wpadki i nieporozumienia w defensywie a wyprowadzanie piłki było dużym problemem.Klasyczna kontra w 66.minucie meczu zakończyła się trzecią bramką zdobytą przez Sarmację autorstwa Rafała Jędrzejczyka.Sporo jeszcze sytuacji mieli gospodarze a kolejne bramki zdobywali Artur Nowak w 74.minucie i Michał Dyrda w 82.minucie.Nas nie stać było w drugiej części gry na konkretną odpowiedź ani nawet na stworzenie choćby jednej kompletnej akcji aby zdobyć honorową bramkę.

Konkluzja jest dosyć jasna.Sześć ostatnich spotkań to jedno zwycięstwo i aż pięć porażek.W 9 meczach zdobyliśmy raptem 9 punktów,strzeliliśmy tylko 8 bramek a straciliśmy 23(najgorszy bilans bramkowy w lidze).Trzeba jak najszybciej poprawić praktycznie każdy aspekt gry aby myśleć o utrzymaniu w IV lidze.

SARMACJA BĘDZIN - RKS GRODZIEC 5 : 0 (2 : 0)

Andrzejewski 12',Skórski 43'(k),Jędrzejewski 66',Nowak 74',Dyrda 82'

RKS:Kurpisz-Płatek(55' Waśniewski),Majchrzak,Garczarczyk,Bujak(46'Bochenek),Kardaś,

Koch G.,Kazimierczyk,Baran(65' Kruczek),Chodor,Koch D.(70' Grosman)

SARMACJA:Kawecki-Kaciczak(67' Nowak),Majka(77' Szeja),Derlatka B.,Wdowik,

Wawrzyniak(71'Dyrda),Derlatka M.Jędrzejczyk,Skórski,Skiba(67' Maćkowski),Andrzejewski

Żółte Kartki:Garczarczyk,Kardaś,Koch G.,Majchrzak,Bochenek(RKS)-Derlatka M.,Majka(SARMACJA)

autor: RKSiak 2014-09-29 13:25:16

Profil RKSiak w Futbolowo Wstyd to jest mało powiedziane na temat gry RKSu. To jest DNO i 10 metrów mułu. Ciężko to w ogóle nazwać grą jak popełnia się takie wielbłądy. Widać drużyna była przygotowana na 3-4 kolejki a potem już tragedia się zaczęła.Trener Szymkowski będzie musiał stanąć na wysokości zadania i użyć wszelkich swoich talentów, aby ta kupa piłkarzy bez formy została znowu drużyną. A swoją drogą gdzie było kierownictwo drużyny jak tak posypała się gra RKSu?

autor: Feniks14 2014-09-29 15:19:31

Profil Feniks14 w Futbolowo Niestety zbałamuciły nas:dobra końcówka na wiosnę i szczęślwe(fuksiarskie)zwycięstwa z Zielonymi i Unią na jesień.Zwyciestwo z Fortuną było naszą ..fortuną,gdyz bramki ( moze poza I) były zyskane fuksiarsko,a przerażająca przewaga w II połowie ostatniej druzyny wskazuje,że te 9 punktów przesłoniło fuszerke i trenera i piłkarzy,chciałoby sie powiedzieć i kierownictwa.Fatalne przygotowanie,nowe nabytki nie wnoszące wartości dodanej,a wręcz ich powolność zniewoliła do reszty naszą grę Odbiciem tego jest konkurs na najlepszy nabytek.Jak tak myślimy,że G.Koch jest naszym zbawieniem,to jak dziwić sie włodarzom?Jak dziwić się uczestnikom forum,którzy potrafią tylko mnie wyzywać czy stosować głupie docinki,że nie potrafią ocenić stanu naszego klubu?Pozostaje czekać na cud i zimę do pracy!

autor: Feniks14 2014-09-29 19:20:42

Profil Feniks14 w Futbolowo Pozostaje wierzyć,że nowy trener odejdzie od swego rytuału,że naszym nieszczęściem jest mentalność graczy.Proszę to powiedzieć naszemu Kondziowi. Czy On robi za mięczaka. Albo Damianowi,który nieraz miał kłopoty z trenerami nie zgadzając się z nimi. Czy tak postępuje mięczak?
Mentalność to wg Wikipedii „całość przekonań, postaw, poglądów, sposobu myślenia grupy społecznej (narodu) lub jednostki”. Czy nasi gracze są przekonani,że są do luftu? TRENERZE, PROSZĘ JUŻ NIE POWTARZAĆ, jak mantry tego,czym się usprawiedliwiał poprzedni (pseudo-)trener. . TO JEST DOWÓD SŁABOŚCI! Tak się nie da prowadzić drużyny. Jak Pan powie komuś z zespołu prosto w oczy o tym,to będzie po balu. Cały (jeszcze) autorytet Pana się zawali!Jak pisałem, przyczynami naszej DEGRENGOLADY są SPRAWY SYSTEMOWE.

autor: Feniks14 2014-09-29 19:27:49

Profil Feniks14 w Futbolowo A więc trzeba podejść do sprawy całościowo. I WIERZĘ, że Pan to potrafi, bo Pan o tym mówił. Tylko mówił niejako w 60% („zespół grał z Sarmacją do 60 minuty”).Trzeba to robić w 100%! Do tego ma Pan czas,by przynajmniej częściowo odrobić to, co z….awalił P.Gzyl. Całe szczęście dla nas, że już nie będzie Go u nas,a współczuję drużynie, którą obejmie. Nie da się być dobrym trenerem ( w ogóle FACHOWCEM ) nie widząc własnych błędów.Lepiej już nie gadać głupot,tylko milczeć,jak się doprowadziło stan zespołu na skraj przepaści, tj V ligi.
Jest to dla Pana pewne MEMENTO. NIECH PAN NIE IDZIE ZŁĄ DROGĄ! Jak wyjdzie z dna i 10 metrów mułu zyska Pan nasze,kibiców i piłkarzy uznanie. Warto o to się postarać!