GRODZIEC PAUZUJE

• autor: rksgrodziec, 2014-10-25 11:17

W tej kolejce będziemy tylko obserwować poczynania innych drużyn.Ze względu na wycofanie się z rozgrywek LKS Kamienica Polska jeden zespół co kolejkę ma przerwę w rozgrywkach.W spotkaniach,które rozegrane zostaną 25-26 października zmierzą się:

Raków II Częstochowa - Concordia Knurów

Gwarek Tarnowskie Góry - Unia Ząbkowice

Fortuna Gliwice - Zieloni Żarki

Pilica Koniecpol - Ruch Radzionków

MLKS Woźniki - Górnik Piaski

Sarmacja Będzin - Polonia Poraj

Slavia Ruda Śląska - Przyszłość Ciochowice

Wyniki kilku z tych spotkań będą ważne dla nas,ponieważ mamy rozegrane jedno spotkanie więcej niż większość zespołów.Jako,że będziemy tylko obserwować zmagania pozostałych możemy trochę spekulować jakie wyniki byłyby dla nas korzystne.

Pilica Koniecpol,która jest na 13.miejsce i ma punkt straty do nas na własnym boisku podejmować będzie Ruch Radzionków.Oczywiście w spotkaniu z liderem dobrze by było aby ta strata się utrzymała.

Slavia Ruda Śląska ma tak samo jak my 13 punktów ale też 12 rozegranych meczy.Jeśli z starciu z Przyszłością Ciochowice nie powiększy swojej zdobyczy punktowej to również będzie to komfortowa sytuacja dla nas.

MLKS Woźniki zagra z Górnikiem Piaski.Obie ekipy są niżej w tabeli od nas i chyba idealnym rezultatem byłby podział punktów.

Patrząc trochę wyżej Raków II Częstochowa spotka się z Concordią Knurów.Częstochowianie mają 13 punktów i jeśli nie zdobędą kolejnych w niedzielę to będą na pewno w naszym zasięgu.

Podobnie jak Polonia Poraj,która zagra z Sarmacją Będzin.Nasz kolejny rywal ma nad nami 2 punkty przewagi.