Aktualności

WYGRANA Z CKS-em,KOLEJNY RYWAL ZNACZNIE TRUDNIEJSZY

• autor: rksgrodziec, 2015-02-12 13:49

Ze środowego sparingu z A-Klasowym CKS Czeladź niewiele mogliśmy wywnioskować.Niewiele również mogliśmy zobaczyć.Na sztucznym boisku przy ul.Sportowej w Czeladzi największą zmorą było słabe oświetlenie.

Z lamp oświetlających płytę boiska prawie połowa nie działała.Na boisku więc panował półmrok co na pewno nie pomagało obu drużynom.Mecz był bardzo przeciętny i zakończył się naszym zwycięstwem 2:1(do przerwy również 2:1) jednak na tym etapie przygotowań wynik nie jest najistotniejszą kwestią.

Kolejny nasz rywal LZS Piotrówka,z którym zagramy w sobotę o godz.11:00(OSiR Będzin) będzie już znacznie bardziej wymagający.Przedstawiciel IV Ligi opolskiej(obecnie zajmuje 3.miejsce) jest bardzo ciekawą drużyną.Od kilku sezonów bowiem grają tam przedstawiciele bardzo wielu krajów(przede wszystkim z Afryki i Ameryki Płd.) mający niejednokrotnie swoje epizody w Ekstraklasie.