POWTÓRZYĆ WYNIK Z JESIENI

• autor: rksgrodziec, 2015-03-25 21:52

W najbliższą sobotę bardzo życzylibyśmy sobie powtórki z jesiennego spotkania przeciwko Zielonym Żarki kiedy to po bramce Sławomira Chodora wygraliśmy 1:0.

Z zespołem z Żarek gra nam się całkiem dobrze.Zwycięstwo na jesieni oraz zwycięstwo(4:0) i remis(3:3) w poprzednim sezonie daję sporą nadzieję na korzystny rezultat i teraz.Mimo,że obecny sezon dla Zielonych jest wyśmienity i po 16.kolejkach zajmują 3.miejsce to jednak nam zwycięstwa i punkty potrzebne są jak powietrze.Nasz najbliższy przeciwnik zgromadził ich do tej pory 27 wygrywając 8 spotkań,3 remisując i przegrywając 4.Zdobyli 33 bramki tracąc 24.My uskładaliśmy jedynie 16 punktów a 9 porażek i 35 straconych goli mówi bardzo wiele i potrzeba naprawdę ogromnego zaangażowania i ambicji naszym zawodnikom aby wreszcie odwrócić tą fatalną kartę.

Miejmy nadzieję i wierzmy w to,że z każdym kolejnym spotkaniem będzie coraz lepiej bo stać nas na wiele i możemy pokazać wszystkim co znaczy RKS GRODZIEC.