LICZYMY NA KOLEJNE PUNKTY

• autor: rksgrodziec, 2015-04-17 12:10

W sobotnim spotkaniu 20.kolejki IV Ligi o godz.16:30 zmierzymy się na własnym boisku z zespołem Gwarek Tarnowskie Góry.

Nasz rywal spisuje się bardzo dobrze w tym sezonie i zajmuje 3.miejsce ze stratą 7 punktów do prowadzącego Ruchu Radzionków(mającego jedno spotkanie rozegrane mniej).

W 17 meczach osiem razy zdobywali komplet punktów,pięciokrotnie remisowali a w czterech spotkaniach musieli uznać wyższość rywala.Zdobyli 38 bramek tracąc 23.

Swojej szansy możemy upatrywać w tym,że świetnie spisujący się na własnym stadionie  tarnogórzanie (bilans 7-3-1) zdecydowanie gorzej grają mecze wyjazdowe,w których odnieśli tylko jedno zwycięstwo,dwa razy remisowali i przegrali trzy spotkania.

W trzech ostatnich konfrontacjach przeciwko Gwarkowi dwukrotnie przegrywaliśmy(3:4 w sezonie 2013/2014 i 0:5 w rundzie jesiennej obecnego sezonu) i raz wygraliśmy(2:1 u siebie w zeszłym sezonie).

Arbitrem tego spotkania będzie Pan Michał Sawka.