WYNIKI 25.KOLEJKI

Gwarek Tarnowskie Góry 1-2 Górnik Piaski

Raków II Częstochowa 3-2 Ruch Radzionków

Unia Ząbkowice  5-0 Zieloni Żarki

W meczach 25.kolejki znów było ciekawie.Po porażce przed tygodniem z naszą drużyną Sarmacja Będzin pokonała przed własną publicznością Slavię Ruda Śląska 2:1.Dzięki temu zwycięstwu Sarmaci wskoczyli na najniższy stopień podium zaś Slavia,z którą zagramy we wtorek spadła na 11 miejsce.

Pierwszy punkt od kwietniowego meczu z Concordią zdobył MLKS Woźniki remisując z Przyszłością Ciochowice.Nie pomogło im to przesunąć się choćby o oczko wyżej i nadal pozostają w bardzo trudnym położeniu mając tyle samo punktów co Pilica i jeden punkt straty do Górnika.Sytuację pogarsza fakt,że mają jeden mecz rozegrany więcej a we wtorek będą pauzować.Przyszłość mimo straty punktów zachowała drugie miejsce.

Polonia Poraj rozgromiła Fortunę Gliwice aż 7:0 awansując na 7 lokatę.

Nieoczekiwanie Gwarek Tarnowskie Góry uległ na własnym boisku Górnikowi Piaski 1:2.Bardzo cenne zwycięstwo czeladzian pozwoliło im na przesunięcie się na 12.miejsce a już we wtorek podejmą u siebie Fortunę Gliwice dzięki czemu staną przed szansą odskoczenia od dołu tabeli.

Rezerwy Rakowa pokonały u siebie Ruch Radzionków 3:2.Czwarta porażka radzionkowian w tym sezonie sprawiła,że będą musieli bardzo uważać aby w końcówce nie stracić prowadzenia,które trzymają w rękach od początku sezonu.

Ciekawy wynik padł również w Dąbrowie Górniczej gdzie Unia Ząbkowice bez problemu poradziła sobie z Zielonymi Żarki wygrywając 5:0.To zwycięstwo dało im awans na 10.miejsce.Zieloni za to spadli tuż poza podium i wraz z Gwarkiem mają po 39 punktów.