TO MOGĄ BYĆ DECYDUJĄCE PUNKTY

• autor: rksgrodziec, 2015-05-25 12:44

Wtorkowy mecz może okazać się jednym z najważniejszych tego sezonu.Pokonanie Slavii Ruda Śląska dałoby nam prawie pewne zachowanie IV ligi w Grodźcu ale trzeba pamiętać,że najbliższy rywal mimo problemów z utrzymaniem formy jest bardzo groźnym przeciwnikiem.

Sytuacja w tabeli jest bardzo dynamiczna a różnica między 7 a 14 miejscem wynosi jedynie siedem punktów.Tak niewielkie rozbieżności sprawiają,że tak na prawdę osiem drużyn nie może być do końca pewnym utrzymania.Wtorkowe spotkanie,które rozpocznie się o godz 18:00 w Rudzie Śląskiej zapewne będzie bardzo emocjonujące.W ekipie Slavii grają silni i ambitni zawodnicy więc walka będzie trwała od pierwszej do ostatniej minuty.

Ostatnie spotkania naszego zespołu ze Slavią są odrobinę korzystniejsze dla nas ale pamiętać trzeba,że na tym etapie rozgrywek każdy chce uzyskać jak najlepszy rezultat:

11.10.2014 RKS - SLAVIA 2:1

12.04.2014 SLAVIA - RKS 2:2