POZOSTAŁE SPOTKANIA 26.KOLEJKI

• autor: rksgrodziec, 2015-05-25 13:13

We wtorkowych meczach rozgrywanych równolegle o godz 18:00 zmierzą się:

Concordia Knurów - Unia Ząbkowice

Zieloni Żarki - Raków II Częstochowa

Ruch Radzionków - Gwarek Tarnowskie Góry

Górnik Piaski  - Fortuna Gliwice

Polonia Poraj - Pilica Koniecpol

Przyszłość Ciochowice - Sarmacja Będzin

PAUZA: MLKS Woźniki

Pojedynkiem na szczycie będzie konfrontacja Gwarka Tarnowskie Góry z Ruchem Radzionków.Obie ekipy przegrały swoje sobotnie mecze więc teraz będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony.W październikowym spotkaniu tarnogórzanie wygrali u siebie z "Cidrami"4:2.

Concordia z Unią sąsiadują ze sobą w tabeli a ewentualne zwycięstwo Unistów pozwoli im wyprzedzić knurowian gdyż w rundzie jesiennej wygrali u siebie 4:3.Po sobotnim zwycięstwie 5:0 z Żarkami Unia Ząbkowice pojedzie do Knurowa w zdecydowanie lepszych nastrojach.

Zieloni Żarki gościć będą zespół Rakowa II Częstochowa.Zieloni zanotowali serię czterech porażek z rzędu co bardzo osłabiło morale zespołu,który przecież w pewnym momencie był na drugim miejscu i walczył o awans.Raków poczyna sobie całkiem nieźle przeplatając jednak zwycięstwa z mocnymi rywalami porażkami z drużynami teoretycznie słabszymi.Jesienią Zieloni wygrali 1:0.

Górnik Piaski spotka się z najsłabszą drużyną ligi Fortuną Gliwice i jeśli zdoła zdobyć 3 punkty to może zyskać wiele spokoju i odskoczyć od miejsc spadkowych.

Polonia Poraj podejmie Pilicę Koniecpol.Dla beniaminka ligi zwycięstwo będzie praktycznie oznaczać pewne utrzymanie a dla ekipy z Koniecpola ten mecz będzie spotkaniem o życie.Jesienią oba zespoły podzieliły się punktami.

Ciekawie zapowiada się również mecz Przyszłości Ciochowice z Sarmacją Będzin.Drużyny z miejsc 2 i 3 powalczą o pozycję wicelidera.Z ewentualnego potknięcia Sarmatów mogą skorzystać Zieloni,Raków i Gwarek czyhające na najniższy stopień podium.