WYNIKI 29.KOLEJKI,ZAPOWIEDŹ 30

• autor: rksgrodziec, 2015-06-12 10:11

W środowych spotkaniach padły następujące wyniki:

Raków II Częstochowa 3-3 Gwarek Tarnowskie Góry

Przyszłość Ciochowice 2-1 Concordia Knurów

Sarmacja Będzin 1-1 Górnik Piaski

MLKS Woźniki 0-5 Ruch Radzionków

Pilica Koniecpol 3-4 Zieloni Żarki

Fortuna Gliwice 0-4 Unia Ząbkowice

Natomiast w ostatniej-30.kolejce,która rozegrana zostanie równolegle w sobotę o godz.17:00 zagrają:

Concordia Knurów - Gwarek Tarnowskie Góry

Raków II Częstochowa - Fortuna Gliwice

Unia Ząbkowice  - Pilica Koniecpol

Zieloni Żarki - MLKS Woźniki

Ruch Radzionków - Sarmacja Będzin

Polonia Poraj - Slavia Ruda Śląska

Pauzować będzie:Przyszłość Ciochowice

Concordia Knurów ma szansę przeskoczyć w tabeli Slavię Ruda Śląska,do której traci jeden punkt.W przypadku zwycięstwa z Gwarkiem Tarnowskie Góry nie prześcignie jednak nas(mamy lepszy dwumecz).Tarnogórzanie jeśli wygrają mają teoretycznie szansę na piątą pozycję zależne jest to jednak od wyniku spotkania Rakowa.Wyprzedzić mogą ich jeszcze Polonia Poraj oraz Unia Ząbkowice.

Raków II podejmie u siebie Fortunę Gliwice.Dzięki lepszemu bilansowi meczów przeciwko Przyszłości Ciochowice(która zakończyła już sezon) częstochowianie mogą ostatecznie zając czwarte miejsce.Warunkiem jest pokonanie Fortuny choć jest to raczej formalnością.

Unia Ząbkowice gościć będzie Pilicę Koniecpol.Zwycięstwo mogło by im dać nawet piąte miejsce choć wyniki innych spotkań musiałyby być dla nich bardzo korzystne.

Drudzy w tabeli Zieloni Żarki zagrają z przedostatnim MLKS Woźniki.Aby zachować pozycję wicelidera Zieloni muszą w tym spotkaniu zdobyć punkt lub liczyć na potknięcie Sarmacji.

Tą z kolei czeka bardzo ciężkie spotkanie przeciwko Ruchowi Radzionków,który już szykuje się do nadchodzących wielkimi krokami baraży o III ligę.Sarmacja natomiast miejsce na podium ma już zagwarantowane.

Bardzo zacięty może być mecz Polonii Poraj ze Slavią Ruda Śląska.O tym jak zaciekle walczące są to drużyny mogliśmy się przekonać całkiem niedawno.Szczególnie Slavii będzie zależeć na trzech punktach aby odskoczyć od Concordii,która zajmuje miejsce zagrożonego spadkiem.