PRZED NAMI DERBY

• autor: rksgrodziec, 2015-10-16 21:44

Jutro o godz.15:00 rozpocznie się mecz,na który czekają wszyscy kibice piłkarscy w Będzinie.

SARMACJA BĘDZIN kontra RKS GRODZIEC

Mówi się,że spotkania derbowe rządzą się swoimi prawami.Zapewne nie inaczej będzie jutro a o zwycięstwie mogą zadecydować detale.W maju tego roku to my byliśmy górą wygrywając w Grodźcu 1:0 po bramce Damiana Waśniewskiego.Było to nasze pierwsze zwycięstwo nad Sarmacją od wielu lat.Liczymy,że i tym razem po 90 minutach meczu będziemy cieszyć się z pokonania lokalnego rywala.Warto zaznaczyć,że w ubiegłym sezonie przed derbami Będzina Sarmacja miała 9 punktów przewagi nad nami i była cztery lokaty wyżej.Obecnie mamy tyle samo punktów i sąsiadujemy ze sobą w tabeli.To może nas tylko motywować choć przed takim meczem o dodatkową mobilizację nie trzeba się martwić.