Statystyki drużyny

Aktualności

WCIĄŻ W CZOŁÓWCE

• autor: rksgrodziec, 2015-10-24 17:38

Nie był to łatwy mecz a z gry naszego zespołu nie mogliśmy być do końca zadowoleni jednak mówi się,że "zwycięzców się nie sądzi".

RKS GRODZIEC - CONCORDIA KNURÓW  2 : 0 (1 : 0)

Baran 44' Koch Grzegorz 80'

Pierwszy kwadrans przebiegał wybitnie pod nasze dyktando.Przynajmniej trzy sytuacje powinny zakończyć się dla nas bramkami.Graliśmy szybciej i dokładniej,pewni siebie i zdeterminowani.Po upływie tego czasu inicjatywę przejęli goście.Stwarzali sobie coraz groźniejsze sytuacje i byli częściej przy piłce.Kilka razy zapędzali się w nasze pole karne na szczęście bez konsekwencji w postaci gola.Concordia dominowała dynamiką i walką w powietrzu.Losy pierwszej połowy odmieniły się minutę przed jej końcem.Rzut wolny pośredni z pola karnego rywala rozegrali Paweł Domański i Adam Baran,który świetnym uderzeniem w samo okienko bramki wyprowadził nas na prowadzenie.

W drugiej połowie musieliśmy się cofnąć do defensywy a ataki knurowian jeszcze bardziej się nasiliły.Wiele razy mogliśmy odetchnąć z ulgą gdy piłka mijała naszą bramkę.Tylko brak skuteczności zawodników Concordii pozwolił nam utrzymać się przy jednobramkowym prowadzeniu.W porę przeprowadzone zmiany pozwoliły nam trochę uspokoić grę i powalczyć o piłkę.Do 80.minuty wynik był sprawą otwartą ale wtedy celne dośrodkowanie Marcina Szopy wykorzystał Grzegorz Koch,który głową skierował piłkę do siatki.Przy stanie 2:0 z gości jakby zeszło powietrze i wystarczyło poczekać do końcowego gwizdka.Trzy punkty zainkasowane przed własną publicznością jeszcze bardziej zbliżyły nas do czołówki tabeli.

RKS:Czaplak- Kawecki,Kruczek,Otwinowski,Garczarczyk(76' Kardaś),Majchrzak,Ducki(89' Płatek),

Szopa,Domański,Waśniewski(72' Koch G),Baran(85' Arseniuk)

CONCORDIA:Chojnacki - Mikulski Mateusz,Mikulski Michał,Bąk,Rekus,Śliwa(68' Górka)