PODZIAŁ PUNKTÓW W SIEWIERZU

• autor: rksgrodziec, 2015-10-31 17:08

Remisem zakończyło się nasze wyjazdowe spotkanie z Przemszą choć z przebiegu meczu wynik mógł być całkiem inny.

PRZEMSZA SIEWIERZ - RKS GRODZIEC 1 : 1 (0 : 0)

Tukaj 64' - Kruczek 50'(karny)

Już od samego początku wiedzieliśmy,że to nie będzie łatwe spotkanie a Przemsza nie odda nawet centymetra murawy.Mimo to próbowaliśmy zmusić bardzo defensywnie i zachowawczo grającego rywala do błędu.Ten jednak bronił się bardzo skutecznie starając się przy tym wyprowadzić szybki kontratak.Taktyka Przemszy była prosta-długie wybicia piłki w stronę napastników,którzy starali się wyprzedzić naszych obrońców.W pierwszej połowie mecz wyglądał bardzo chaotycznie i niewiele było klarownych sytuacji,z których mogła paść bramka dla któregokolwiek zespołu.Zbyt wolno rozgrywana piłka i brak stanowczego pressingu nie pozwolił nam na próbę objęcia prowadzenia.Tą część gry śmiało można by zaliczyć do typowo remisowych.

Po zmianie stron gra się trochę ożywiła a już w pierwszej akcji Adam Baran wywalczył rzut karny.Do piłki podszedł Maciej Kruczek i pewnym strzałem z jedenastu metrów pokonał bramkarza gospodarzy.Nasze prowadzenie nie zmieniło zbytnio obrazu gry a nawet zachęciło Przemszę do śmielszych ataków.Bywały momenty kiedy zamykali nas na naszej połowie.Efektem tego był gol Daniela Tukaja,który dosłownie wepchnął piłkę do naszej bramki.Mimo przyspieszenia tempa gry przez nasz zespół nie byliśmy w stanie ponownie objąć prowadzenia a niewiele brakowało żeby to Przemsza zdobyła gola.Ostatecznie dowieźliśmy remis do końca spotkania ale trzeba przyznać,że ten mecz w naszym wykonaniu był dosyć słaby.Liczy się natomiast fakt,że mimo słabszej dyspozycji nie przegraliśmy i podtrzymaliśmy serię meczów bez porażki.

RKS:Czaplak - Kruczek(77'Koch D),Kawecki,Garczarczyk,Otwinowski,

Ducki(82'Koch G),Majchrzak(61'Kardaś),Szopa,Domański,Waśniewski,Baran(71'Arseniuk)

PRZEMSZA:Matyjaszczyk - Niesyto,Will,Tora,Setlak,Mołek,Wawrzyńczok,

Skrzypek(74'Kut),Majchrowski,Tukaj,Michalski(87'Rumiński)