ZWYCIĘSTWO NA KONIEC RUNDY

• autor: rksgrodziec, 2015-11-14 17:50

W ostatnim tegorocznym spotkaniu w ramach rozgrywek IV Ligi zainkasowaliśmy 3 punkty.

GÓRNIK PIASKI - RKS GRODZIEC 0 : 1 (0 : 0)

Koch Grzegorz 60'

Spotkanie było trochę ospałe.Oba zespoły bardzo rozważnie gospodarowały swoimi siłami.Zrywy i przyspieszanie gry należało do rzadkości.Było za to sporo walki w środku pola i dużo twardej gry.Strzałów w pierwszej połowie było jak na lekarstwo i słusznie zakończyła się ona bezbramkowym remisem.

Drugie czterdzieści pięć minut również nie obfitowało w okazje bramkowe.Gra z czasem stawała się trochę chaotyczna a ani jedna ani druga ekipa nie potrafiły stworzyć sobie jakiejś klarownej sytuacji do objęcia prowadzenia.Dopiero w 60.minucie zamieszanie w polu karnym Górnika sprytnie wykorzystał Grzegorz Koch i uderzając bez zastanowienia wyprowadził nas na prowadzenie.Jak się później okazało była to jedyna-zwycięska bramka tego meczu.Drużynę z Czeladzi nie było stać na odpowiedź choć kilka razy starali się szybko wyprowadzić piłkę pod nasze pole karne.Zamiast goli i ładnych akcji mogliśmy zobaczyć z kolei pokaz żółtych kartek.Arbiter spotkania upomniał w ten sposób aż ośmiu zawodników,po czterech z każdej drużyny.Koniec końców udało nam się zdobyć komplet punktów na trudnym terenie i tę rundę zakończymy z 27 oczkami na koncie.

RKS:Czaplak - Domański(83'Koch D),Kawecki,Garczarczyk(45'Majchrzak),Otwinowski,

Ducki,Koch G(63'Kardaś),Wilk(63'Kruczek),Szopa,Waśniewski,Baran

GÓRNIK:Matras - Kapral,Strojek,Piętka,Wojcieszak(77'Jabłoński),Sarzała,Sierka(69'Baran),

Stępień,Pieniążek,Krzywda(63'Kozieł),Burczyk(77'Tomczyk)