Statystyki drużyny

Aktualności

WYGRANA Z PODBESKIDZIEM

• autor: rksgrodziec, 2016-01-23 16:02

W dzisiejszym spotkaniu sparingowym rozgrywanym na obiekcie OSiR-u w Bielsku Białej pokonaliśmy drugi zespół Podbeskidzia Bielsko Biała 5:4(3:2).

Bramki zdobywali:Rafał Otwinowski 12.minuta(głową),Maciej Kruczek 38.minuta(z rzutu karnego),Marcin Smarzyński 41.minuta(głową),Mateusz Arseniuk 60.minuta oraz Adam Baran 61.minuta.

W szeregach gospodarzy zagrało wielu młodych zawodników choć część z nich ma za sobą występy w III Lidze,w której gra zespół Podbeskidzia II.

Wynik otworzyli gospodarze jednak później to my po golach Otwinowskiego,Kruczka oraz Smarzyńskiego wyszliśmy na prowadzenie.Do przerwy Podbeskidzie zdobyło jeszcze bramkę i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:3.Po przerwie zdobyliśmy kolejne bramki i kilka minut przed końcem prowadziliśmy 5:2 jednak niefrasobliwość w obronie spowodowała stratę dwóch goli w samej końcówce spotkania.