Statystyki drużyny

Aktualności

ZWYCIĘSTWO ZGODNIE Z PLANEM

• autor: rksgrodziec, 2016-03-26 17:21

W pierwszym tegorocznym spotkaniu o punkty pokonaliśmy na własnym boisku ostatnią w tabeli Przyszłość Ciochowice 3:0

Choć spotkanie obfitowało w stuprocentowe okazje dla naszego zespołu to zakończyło się ono chyba najniższym wymiarem kary dla zespołu gości,Od pierwszych minut trener Marcin Paul dał szansę zaprezentowania się wszystkim zawodnikom pozyskanym w zimowym okienku transferowym.Dwóch z nich czyli Marcin Smarzyński i Sebastian Stankiewicz zaliczyli premierowe trafienia w barwach naszej drużyny.

Pierwszego gola w 17.minucie zdobył Marcin Smarzyński.Już cztery minuty później ten sam zawodnik podwyższył wynik meczu trafiając z rzutu karnego.Do przerwy powinniśmy prowadzić 4-5 do zera jednak zdecydowanie brakowało skuteczności.Zespół Przyszłości tylko raz zagroził naszej bramce jednak dobrą interwencją popisał się Przemysław Popczyk.

W drugiej części gry nasza przewaga była jeszcze bardziej widoczna,niestety strzelecka niemoc trwała nadal.Goście momentami nie potrafili przedostać się z piłką na naszą połowę.Gdybyśmy wykorzystali choć część tych sytuacji,które sobie stwarzaliśmy wynik byłby zapewne zbliżony do tego z jesieni gdzie wygraliśmy w Ciochowicach 7:0.Dziś musieliśmy się zadowolić nieco niższym choć i tak zdecydowanym zwycięstwem.Bramkę ustalającą wynik meczu zdobył strzałem głową w 79.minucie Sebastian Stankiewicz.

Za tydzień zagramy w Myszkowie z MKS-em,który dziś bezbramkowo zremisował z GKS II Katowice.

RKS GRODZIEC - PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 3 : 0 (2 : 0)

Smarzyński 17' 21'(karny) , Stankiewicz 79'

RKS: Popczyk - Czapla,Garczarczyk,Otwinowski,Sierczyński(85' Arseniuk),Koch(82' Kardaś),

Stankiewicz,Ducki(65' Kawecki),Waśniewski(70' Wilk),Baran,Smarzyński

PRZYSZŁOŚĆ:Musioł - Gabor(88' Pieszek),Jaromin,Sarzała,Sztyrc,Błażytko,Janoszka,

Miozga,Materla(85' Kaczor),Jonik(87' Orzeszek P),Bieniek(75' Bajer)

ŻÓŁTE KARTKI:Kawecki(RKS) - Sarzała(Przyszłość)