KOLEJNE 3 PUNKTY

• autor: rksgrodziec, 2016-04-16 20:22

Dominacja na boisku i skromne jednobramkowe zwycięstwo,które przyniosło kolejne cenne 3 punkty.

RKS GRODZIEC - GÓRNIK WESOŁA 1 : 0 (1 : 0)

Waśniewski 45'

Spadkowicz z III Ligi nie radzi sobie w tym sezonie najlepiej jednak nasza drużyna aby utrzymać się w czołówce nie może nikogo lekceważyć i szczególnie na własnym boisku musi udowadniać swoją wyższość i zdobywać punkty.Od samego początku wypracowywaliśmy sobie przewagę i starannie konstruowaliśmy akcję.Zawodnicy Górnika nastawili się na defensywę i rzadko atakowali.W 40.minucie meczu bramkarz gości Mohamed Lamlih oraz obrońca Rafał Kiełbowicz musieli opuścić boisko z powodu kontuzji.W doliczonym czasie pierwszej połowy Damian Waśniewski otrzymał piłkę na szesnastym metrze boiska i mijając wychodzącego bramkarza zdobył jak się okazało jedynego gola tego spotkania.

W drugiej połowie również mieliśmy zdecydowaną przewagę ale brakowało skuteczności aby udokumentować ją bramkami.Piłkarze z Mysłowic atakowali trochę śmielej ale nie stworzyli większego zagrożenia pod naszą bramką.Tego spotkania nie będziemy długo rozpamiętywać,najważniejsze jest zwycięstwo.Teraz przyszła pora na skupienie się nad kolejnym meczem,w którym gościć będziemy w Tarnowskich Górach walcząc o punkty z Gwarkiem.

RKS:Czaplak - Kawecki,Otwinowski,Majchrzak,Czapla,Koch(85' Kardaś),Ducki,Baran,

Domański(64' Wilk),Waśniewski(89' Sierczyński),Smarzyński(90' Arseniuk)

GÓRNIK:Lamlih(40' Merta) - Nowak,Kiełbowicz(40' Malec),Gwiazda,Kocurek,

Szostek(90' Ściążko),Chrząszcz,Spalony,Mamerski,Jaromin,Mazurek