NIEWYKORZYSTANE SYTUACJE SIĘ MSZCZĄ

• autor: rksgrodziec, 2016-05-25 23:09

Po przyzwoitej choć nieskutecznej pierwszej połowie,w drugiej nastąpiła katastrofa i przegraliśmy w końcówce spotkania.

CONCORDIA KNURÓW - RKS GRODZIEC 1 : 0 (0 : 0)

Górka 85'

Początek był obiecujący bo już od pierwszych minut wypracowaliśmy sobie lekką przewagę.Częściej byliśmy przy piłce i graliśmy dokładniej.W 10.minucie przed świetną okazją stanął Marcin Smarzyński ale bramkarz gospodarzy wybronił jego strzał a także dobitkę Damiana Waśniewskiego.Potem jeszcze kilka razy pewnymi interwencjami ratował swój zespół przed utratą bramki.Z czasem w naszą grę zaczął wkradać się coraz większy chaos,mnożyły się straty i niedokładne zagrania.Ze strony Concordii niewiele było składnych akcji i pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Drugie 45 minut nieźle rozpoczęli gospodarze.Ich śmiałe zapędy w kierunku naszej bramki przyniosły im dwa rzuty wolne z okolic szesnastego metra w przeciągu dwóch minut.Oba jednak zakończyli bardzo niecelnymi strzałami.Nie potrafiliśmy odpowiedzieć i skonstruować sobie jakiejś poważniejszej sytuacji bramkowej gdyż za każdym razem brakowało ostatniego podania.Niewiele mieliśmy też stałych fragmentów,po których wielokrotnie udawało nam się w tym sezonie zdobywać gola.Gdy wydawało się,że mecz może skończyć się podziałem punktów kontra Concordii i trafienie Grzegorza Górki w 85.minucie rozwiało wszystkie wątpliwości.Brakło nam już czasu na odpowiedź i mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy,którzy awansowali na 8 pozycję.Konsekwencją naszej porażki jest spadek na 4.miejsce.

RKS:Czaplak - Kawecki,Otwinowski(ŻK),Garczarczyk(ŻK),Domański(61' Czapla(ŻK),

Ducki,Koch(ŻK)(75'Kardaś),Wilk(46'Arseniuk),Baran(66'Majchrzak),Waśniewski,Smarzyński

CONCORDIA:Kuczera - Mikulski Michał,Bąk(77'Knot(ŻK),Szczurek,Szewczyk(85'Karwowski(ŻK),

Górka,Buchalik,Gałach(ŻK),Pstuś(89'Bociek),Mawo,Mikulski Mateusz