KRÓTKIE PODSUMOWANIE OKRESU PRZYGOTOWAWCZEGO.

• autor: rksgrodziec, 2016-08-10 08:30

Już w najbliższą sobotę ruszają rozgrywki IV ligi ,my skupimy się jednak na podsumowaniu w kilku zdaniach ostatnich tygodni okresu przygotowawczego.Przez cały okres przygotowawczy zespół trenował na obiekcie przy ul.Kijowskiej,korzystając z  dwóch boisk trawiastych.W letnim okienku zespół rozegrał 5 meczy kontrolnych w tym trzy z drużynami występującymi obecnie w nowej III lidze,oraz z dwoma IV ligowcami.Tylko raz w meczu z Sołą Oświęcim musieliśmy uznać wyższość rywala ,ulegając 2-3.W lipcu do zespołu dołączyła nowa grupa zawodników ;Mateusz Kiepura, Łukasz Maciongowski, Rafał Stanisławski (Grunwald Ruda Śląska), Marcin Grolik (Rozwój Katowice), Rafał Sadowski (SKS Łagisza), Paweł Krzos (Przemsza Siewierz) ,Kacper Wrona (Soła Oświęcim),Rybka Maciej(Gks Bełchatów II)                                                                                    Odeszli; Adrian Czaplak (Zagłębie Sosnowiec-zakończenie wypożyczenia), Adrian Kardaś (SKS Łagisza), Piotr Sierczyński (Kontuzja), Mateusz Majchrzak (kontuzja), Przemysław Wołczyk (Unia Strzemieszyce), Sebastian Stankiewicz ?), Mateusz Arseniuk (Niwy Brudzowice), Jakub Kawecki (przerwanie kariery), Jan Czapla (przerwanie kariery), Łukasz Ducki (Cks Czeladz).