POWRÓT NA WŁAŚCIWE TORY-ZWYCIĘSTWO W PANKACH

• autor: rksgrodziec, 2016-09-05 11:22

Wyjazd do Panek okazał się szczęśliwy dla naszego zespołu.Po końcowym gwizdku mogliśmy się cieszyć z 3 pkt ,czterech zdobytych goli i ciekawej gry ,szczególnie w drugiej odsłonie.Bramki dla gości padały natomiast po rzutach karnych podyktowanych przez arbitra wczorajszych zawodów,choć warto zaznaczyć że trójka sędziowska prowadziła zawody na bardzo wysokim poziomie.

Mecz rozpoczął się dla nas dość pechowo bo po kilku ciekawych akcjach naszego zespołu pod bramką gości to rywal po błędzie Dankowskiego i pechowej interwencji Gancarczyka (trafiony w rękę w polu karnym),zdobywa gola z rzutu karnego.Po tym golu przejmujemy inicjatywę ,jednak gospodarze przeprowadzają grozne kontrataki.W końcówce pierwszej połowy Adam Baran zdobywa gola wyrównującego po bardzo ładnej indywidualnej akcji.Do przerwy wynik nie ulega już zmianie.

Po przerwie po raz kolejny Adam Baran zdobywa gola w bardzo podobny sposób jak w pierwszej połowie.Po indywidualnej akcji z prawej strony boiska uderza piłkę ,która odbija się jeszcze od poprzeczki i wpada do bramki.Po tym golu gospodarze tak jakby przestali wierzyć w zdobycz punktową ,a Rks zaatakował jeszcze mocniej zdobywając kolejne dwa gole.Najpierw Stanisławski wykańcza podanie z lewej strony boiska ,a po chwili Smarzyński zdobywa czwartą bramkę dla naszego zespołu i swoją czwartą w obecnych rozgrywkach.W 90 minucie sędzia dyktuje jeszcze rzut karny dla gospodarzy ,który na bramkę zamienia Załęcki .Mecz kończy się naszą pewną wygraną ,i można mieć nadzieje że zespół powrócił już na właściwe tory prezentując dobry poziom sportowy w tym spotkaniu.

autor: Iglak_Typer 2016-09-05 14:28:54

Profil Iglak_Typer w Futbolowo Lubisz obstawiać? Zarejestruj się i odbierz ZA DARMO BONUS 350 PLN na zakłady i ciesz się z wygranych już teraz !!! >>> bet350.blogspot.com/

autor: Lopez 2016-09-05 19:54:56

Profil Lopez w Futbolowo Gratulacje z Panek. RKS dużo lepszy, a przed nami sporo pracy.