ZMIANA SZTABU SZKOLENIOWEGO

• autor: rksgrodziec, 2016-10-17 16:32

W dniu dzisiejszym nastąpiła zmiana na stanowisku trenera pierwszego zespołu.Trenerów Marcina Paula i Bartosza Kubisę zastąpił Andrzej Kobiałka.

autor: rks123 2016-10-17 18:46:14

Profil rks123 w Futbolowo Wy jesteście nie normalni, chodzi mi o działaczy (a może nie tylko). Ruch Chorzów w ekstraklasie ma 6 porażek z rzędu i nikt nie mówi o zwalnianiu. Trochę cierpliwości a jak jej nie macie to odejdźcie z piłki. Rozwalicie to co zostało zbudowane. A po drugie jakie macie cele? Jak nie ma kasy na awans to trzeba powiedzieć to od razy a jeżeli chcecie awansować to nie można zmieniać trenerów jak rękawiczki po dwóch słabszych meczach, jak już coś zbudowali. Żenada dla całego zarządu, chociaż myślę że jest to decyzja pana z siwą czupryną i dużym brzuchem. Ta drużyna teraz się rozwali po prostu. I jeszcze jakiś trener którego nikt nie zna. Trzeba jednak mieć trochę rozeznania w tym środowisku. Pozdrowienia dla piłkarzy RKS, na pewno nie dla zarządu....