Statystyki drużyny

Aktualności

Remis w Piastem II Gliwice

• autor: rksgrodziec, 2017-05-13 20:14

Pierwsza połowa należała bezsprzecznie do drużyny RKSu, w 23 minucie Paweł Krzos pokonał bramkarza gospodarzy, w 43 Rafał Otwinowski podwyższył wynik i na przerwę nasza drużyna schodziła w znakomitych nastrojach. Niestety druga połowa zaczęła się od bramki kontaktowej dla Piasta (53.), w 66 minucie było już 2:2 a nasi zawodnicy stracili nieco ochoty do gry za to Piast zyskał jej jeszcze więcej i tak kolejne bramki dla Piasta padały w 78 i 88 minucie gry. Zawodnikom Piasta wydawało się że jest już po meczu jednak nasza drużyna wiele razy pokazała że gra do końca i tak już w doliczonym czasie gry padły dwie bramki: Wołczyk w 91 minucie oraz kapitan drużyny Koch w 94 ustalił wynik mecz na 4:4. Po bramce sędzia odgwizdał koniec mecz. Pozostał pewien niedosyt ale ogromne słowa uznania dla naszej drużyny!