Wyjazdowa porażka z Ruchem Radzionków

• autor: rksgrodziec, 2017-06-03 20:21

Niestety w dzisiejszym spotkaniu z drugą drużyną tabeli RKS poniósł porażkę. Mecz rozegrany w pełnym słońcu dał się we znaki zawodnikom obu drużyn. Mecz nie rozpoczął się dobrze dla RKSu, pierwszą bramkę straciliśmy po zagraniu z rzutu wolnego z boku pola karnego. Po stracie bramki drużyn rzuciła się do odrabiania strat i kilka minut później Marcin Smarzyński był faulowany w polu karnym, rzut karny na bramkę zamienił sam poszkodowany. Niestety niewiele czasu potrzebowali zawodnicy Ruchu żeby strzelić kolejną bramkę, padła w bardzo podobnych okolicznościach - z rzutu wolnego ale tym razem z narożnika pola karnego. W drugiej połowie drużyna RKSu prowadziła grę a Ruch kontrował i tak jedna z kontr skończyła się podyktowaniem rzutu karnego zamienionego na bramkę. Mecz skończył się wynikiem 3:1.